+90 212 677 27 52 +90 533 447 41 01

SIKÇA SORULAN SORULAR

Platinum Lüks Araç Kiralama Yapmak için Sorulan Sorular

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?

Online olarak www.platinumotokiralama.com.tr internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız. Rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz. res@platinumotokiralama.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

ARAÇLARINIZDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?

Günlük araç kiralamalarında sınırsız kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

ARACI NASIL TESLİM ALABİLİRİM ?

Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun PLATINUM aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterlidir.

ARACI NASIL İADE EDEBİLİRİM ?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterlidir. Aracı Platinum Car Rental istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı iller olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

SÖZLEŞME DOLDURULURKEN NELER GEREKMEKTEDİR?

Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ),adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depozitoyu da gösteren imzalı kira anlaşmanızın bir nüshasını mutlaka isteyiniz.

BAŞKASINA AİT KREDİ KARTI İLE KİRALAMA YAPABİLİR MİYİM?

Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber ofise gelmesi gerekmektedir.

Araç Kategorilerimiz
Yardım Merkezi
Uzun dönem araç kiralama için iletişime geçiniz.

Filo araç kiralama için iletişime geçiniz.

+90 212 677 27 52 info@platinumotokiralama.com